a:3:{s:2:"en";s:129:"Foamed lightweight concrete. All for foamed concrete production. Equipment, additives and foam agents for concrete, technologies.";s:2:"ru";s:114:"Пеноблоки. Все для производства пенобетона. Бетономешалки, пеногенераторы, добавки и пенообразователи, технологии.";s:2:"ua";s:105:"Пінобетон. Все для виробництва пінобетону(піноблоків). Обладнання, добавки та піноутворювачі, технології.";} - Files

http://www.porobeton.com/ru/go-Files/in-view/id-19
Распечатать

ДСТУ-Н Б В.2.7-175~2008. Будівельні матеріали

Ця настанова поширюється на використання хімічних добавок у важких бетонах і будівельних розчинах (далі – добавок), зокрема, на особливості їх застосування. Добавки застосовують для спрямованого регулювання технологічних властивостей бетонних та розчинових сумішей, поліпшення фізико-механічних та експлуатаційних властивостей бетонів та розчинів. Умови і порядок використання добавок для бетону та розчину повинні визначатися проектом, за відсутності вказівок у проекті – будівельною лабораторією і затверджуватися виробником бетонних та розчинових сумішей.
Використання добавок дозволяє забезпечити централізовану поставку бетонних та розчинових сумішей і проведення бетонних робіт протягом цілого року.
Добавки застосовуються в бетонах, призначених для виготовлення армованих та неармованих виробів і конструкцій.
Для ніздрюватих бетонів добавки повинні призначатися та застосовуватися згідно з СН 277.
Настанова не поширюється на мінеральні добавки, що нерозчинні у воді.подробнее
Дата создания 01.01.1970

olga | 14.07.2011 13:16